رزومه کاری 1 : تجهیز بیمارستان 64 تختخوابی شهید عباس دوران شیراز
بیمارستان شهید عباس دوران شیراز شهید همه دوران در منطقه جنوب شرق شهر شیراز و در مجاورت پایگاه شکاری شهید دوران شیراز واقع شده است. این بیمارستان دارای چهار تخت اتاق عمل و بخش های مختلف درمانی و دارای کادر مجرب درمانی می باشد.
عملیات ساخت بیمارستان دوران شیراز توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ساخته شده است.
این بیمارستان در زمینی به مساحت 25هزار متر مربع و زیربنای 5 هزار متر مربع در دو طبقه ساخته شده است.
شرکت بازرگانی اسپید شاهد با همکاری مدیریت وقت بیمارستان شادروان جناب آقای دکتر قائمی از بهمن ماه سال 95 مبادرت به تجهیز کامل این بیمارستان نمود و تجهیزات کامل این بیمارستان ابتدای سال 96 تحویل و نصب و راه اندازی گردید و بیمارستان شهید عباس دوران با تمام توان مشغول به خدمات رسانی به مردم شهید پرور شیراز می باشد.
تجهیز بیمارستان شهید عباس دوران از افتخارات شرکت بازرگانی #اسپیدشاهد در طول سالهای فعالیت خود می باشد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.